Informacje o ziołach, korzyści zdrowotne, skutki uboczne

Czarci pazur

w Kości/Przeciwbólowe/Przeciwzapalne

czarci_pazurKorzyści

Czarci pazur stosowany jest do łagodzenia zapalenia stawów, bólu dolnej części pleców, kolan i bioder. Jest również stosowany w leczeniu wielu dolegliwości, w tym choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów, dny moczanowej, zapalenia kaletki, zapalenia ścięgien, utraty apetytu i zaburzeń trawienia. Może także złagodzić ból związany z zapaleniem stawów w ciągu zaledwie dziesięciu dni stosowania (w tym ból dolnej części pleców, kolan i bioder). Jest również stosowany w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów, dny moczanowej, zapalenia kaletki, zapalenia ścięgien i bólu tkanek miękkich (bóle mięśni).

Czarci pazur jest także doskonałym środkiem przeciwzapalnym i przeciw artretycznym. Ze wskazaniem na utratę apetytu, zaburzenia trawienia i zwyrodnieniowe zaburzenia narządu ruchu (leczenie bólu i zapalenia stawów).

Skutki uboczne

Badania nie wykazały żadnych skutków ubocznych, nawet przy bardzo wysokich dawkach. Zatem czarci pazur może być doskonałą alternatywą dla osób przyjmujących dostępne bez recepty leki przeciwbólowe, które mogą powodować problemy z wątrobą i żołądkiem.  Czarci pazur może być zdrowszym podejściem do leczenia bólu stawów.

Tags:

Najnowsze od Kości

Izolat białka serwatkowego

Korzyści zdrowotne Izolat białka serwatkowego jest zdrowym dodatkiem diet. Białko serwatkowe to
Idź do Góra